Jazzkaar 2018 : Trump Conception

Gruuvib!

 

| Eesti

 

 

Janno Trump – basskitarr, kompositsioonid
Madis Muul – klahvpillid
Pent Järve – kitarr
Dmitri Nikolajevski – trummid
Caspar Salo – perkussioon
Danel Aljo – tenorsaksofon
Keio Vutt – baritonsaksofon
Allan Järve – trompet
Tanel Kuusk – trompet
Johannes Kiik – tromboon

25. aprill 2018

kolmapäev | kell 19.00

ERMi Hurda saal

Eesti Rahva Muuseum
Muuseumi tee 2, Tartu

Kontserdini on jäänud

päeva

:

tundi

:

minutit

:

sekundit

Eesti üks säravamaid noorema generatsiooni bassiste Janno Trump ja tema juhitud 10-liikmeline gruuviorkester Trump Conception on paari aastaga tõusnud hinnatud tegijaks kohalikus jazz-funk skeenes. 2015. aasta kevadel loodud koosseis avaldas juba aasta hiljem debüütalbumi “One”, mis pälvis rohkelt kiitust. 2017. aastal tunnustati Janno Trumpi Noore Jazzitalendi auhinnaga ning koosseis nomineeriti ka Aasta Jazzansambli tiitlile. Sama aasta sügisel ilmus teine album “Wait For It”, mis pälvis Eesti Muusikaauhindadel aasta jazzialbumi nominatsiooni.

Janno Trump on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli basskitarri eriala ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzbassi eriala. Eelkõige jazziareenil tegev bassist on mänginud ja salvestanud plaate ka pop- ja rokkartistidega ning kirjutanud muusikat nii väiksematele jazzansamblitele kui ka bigbändile. Lisaks Trump Conception’ile toetab Janno oma bassimänguga aktiivselt ka paljude teiste bändide tegemisi – Linda Kanter Quartet, Funkifize, MA, Lauri Liiv Swing Band, Late’s 5, The Swingin’ Sisters & Band. Jazzi suurnimedest peab Trump oma eredamateks eeskujudeks Yellowjackets’it, Richard Bonat, Pat Metheny’t ning Jaco Pastoriust, samuti Soome arranžeerijat ja heliloojat Jukka Linkolat. Tema muusikaline kirg on jazz-funk, soul ja gospelmuusika.

Gruuviorkestri salvestused ja live-esinemised on tõestuseks, et keevavereline, värvikas ja rütmiküllane musta muusika pärand pulseerib elujõuliselt ka põhjamaiste muusikute tõlgenduses. Oma täidlase bigbändiliku kõla ja intensiivse muusikalise energia poolest peetakse kollektiivi hetkel üheks kõige võimsamaks koosseisuks Baltikumi jazzis.

Eelmise aasta suvel salvestas Trump Conception Eesti Raadio 1. stuudios live-albumina oma teise kauamängiva  “Wait For It”, mille muusika haarab ekperimenteerimisjulgusega ja lisaks maailmamuusikanootidele on paletti haaratud jazzroki- ja progemanöövreid. Käesolev aasta lubab orkestri lennule veelgi hoogu juurde anda.

Piletilevi
Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta.

Tavapilet 12€
Sooduspilet 8€ (kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal)

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Kohapeal on piletid saadavakl tund enne kontserdi algust (tasuda saab vaid sularahas).
Istekohad ei ole nummerdatud.

Istekohtade broneerimine: EI

Sissepääs: A-uksest
Toitlustus: kontserdi eel pop-up kohvikus saali ee
Ligipääs ratastooliga: JAH

Tartu Jazzklubi : Võtkem tassike jazzi!

Rõõm Sind siin näha!

Meil on väga hea meel, et külastad meie kodulehte! Kui soovid olla alati kursis meie sündmustega, telli uudiskiri!

Sinu isikuandmed on heades kätes - me ei jaga neid kellelegi ja kui soovid, saad ühe klikiga uudiskirjast loobuda.

Võtkem tassike jazzi!

Sinu tellimus on õnnestunud!

Share This