Susanna Aleksandra

 

Susanna Aleksandra – vokaal

 

20. mai 2021

neljapäev | kell 20.00

! ONLINE !

Kontserdi otseülekanne

Eesti Rahva Muuseumist

SÜNDMUS ON TASUTA.

NB! Kui soovid toetada kontserdi toimumist, saad teha ülekande vabalt valitud summas MTÜ Rajamuusika kontole SEB pangas EE091010220117475013 selgitusega „annetus kontserdi eest 20.05.2021”.

Aitäh, et toetad kultuuri!

NB! Link avaneb vahetult enne kontserdi algust!

Kontserdini on jäänud

päeva

:

tundi

:

minutit

:

sekundit

TJC Kuldne Sari

Tippartistid kord kuus ERMis!

Susanna Aleksandra on vokalist, laulukirjutaja ja sõnade autor, kes jagab oma elu Tallinna, Helsinki ja Los Angelese vahel. Lauljatar, keda on mõjutanud nii džäss kui ka pop- ja folkmuusika, peab tähtsaimaks lugude jutustamist ning meloodilisust. Ta võlub publikut oma maheda tämbri ja karismaatilise olekuga.

Susanna debüütalbum ”Miracles” ilmus 2015. aastal. Tema teine album ”Souls of the Night” ilmus Jaapanis 2019 (Blue Gleam) ning näeb rahvusvaheliselt ilmavalgust 2021. aasta alguses.

Rahvusvahelist karjääri tegev lauljatar on oma ansambliga ja külalisartistina esinenud mitmel pool Euroopas, Venemaal, Ameerika Ühendriikides ja Indias. Hetkel on Susanna lõpetamas Sibeliuse Akadeemia džässmuusika magistriõpinguid professor Jukkis Uotila ja Aija Puurtineni käe all. Kevadel 2020 täiendas Susanna end Los Angeleses Grammy-nominendi Sara Gazarek ja Grammy võitjate Vince Mendoza ja Bob Mintzer käe all.

“Täiuslik kombinatsioon naiselikest tunnetest ja tütarlapselikust šarmist. Jackpot!” – Cassandra Wilson

Tartu Jazzklubi tegevust toetavad: Tartu linn, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Rahva Muuseum.

 

Online-kontserdi ülekanne Eesti Rahva Muuseumist on vaatajatele tasuta.

Kui soovid toetada kontserdi toimumist, saad teha ülekande vabalt valitud summas MTÜ Rajamuusika kontole SEB pangas EE091010220117475013 selgitusega „annetus kontserdi eest 20.05.2021”.

Aitäh, et toetad kultuuri!

Kontserdi kestvus: ühes osas, kokku umbes 1 tund.

Alates 2019. aastast toob Tartu Jazzklubi (TJC) “Kuldne sari” Eesti Rahva Muuseumisse Eesti ja maailma tippmuusikud. Sündmused leiavad aset üks kord kuus ERMi avaral silla alal. Toimumisaeg on neljapäeviti või laupäeviti algusega kell 19.00 või 20.00. Seoses piirangute kehtestamisega on ajutiselt kontsertide otseülekanded veebis ning vaatajatele tasuta.

“Ühendasime vana hea jazziklubi formaadi tõeliste maailma elavate legendide kontsertidega ja sellest sündis “TJC Kuldne sari”. Harukordsed kontserdid ERMi silla alal koos suupistetega mugavalt laua ääres istudes on minu arvates üks suurepärasemaid viise väärikaks ajaveetmiseks. Iga kontsert on kordumatu, see tähendab unikaalset elamust! Olen väga tänulik kõigile toetajatele ja partneritele, kellega koostöös see sari teoks saab.”

Oleg Pissarenko
TJC “Kuldse sarja” peakorraldaja

Tartu Jazzklubi : Võtkem tassike jazzi!

Rõõm Sind siin näha!

Meil on väga hea meel, et külastad meie kodulehte! Kui soovid olla alati kursis meie sündmustega, telli uudiskiri!

Sinu isikuandmed on heades kätes - me ei jaga neid kellelegi ja kui soovid, saad ühe klikiga uudiskirjast loobuda.

Võtkem tassike jazzi!

Sinu tellimus on õnnestunud!

Share This