Sofia Rubina trio

“Reis ümber maailma”

| Eesti

 

Sofia Rubina – vokaal
Jaan Jaanson – kitarr
Ara Yaralyan – kontrabass

13. juuli 2017

neljapäev | kell 19.00

💥 ERMi Viinaköök

– vaata täpsemalt lisainfo sektsioonist ja siit!

Eesti Rahva Muuseum
Muuseumi tee 2, Tartu

Kontserdini on jäänud

päeva

:

tundi

:

minutit

:

sekundit

Sofia Rubina on Eesti vokaaljazzi kirgas täht, kelle muusikalisse ampluaasse kuuluvad jazziklassika kõrval ka klubilik soul ja funk ning juudi rahvamuusika. Sarmikas ja särasilmne Sofia Rubina on kuulajaid rõõmustanud juba rohkem kui viisteist aastat. Arvukad võidud jazzlauljate konkurssidelt kinnitavad, et tegemist on väga andeka artistiga. Aastal 2009 pälvis Rubina Noore jazzitalendi preemia. Tema viimane album “In the Land Of OO-BLA-DEE” on läinud sajandi jazzikuldajastu peegeldus. Selle aasta Muusikaauhindade jagamisel pälvis sai plaat pärjatud tiitliga “Aasta jazzalbum 2015”.

Sofia Rubina on õppinud USAs Bostoni mainekas Berklee kõrgemas muusikakoolis ja läbinud samas eriprogrammi Global Jazz, kuhu ta valiti esimese vokalistina. New Yorgis on ta esinenud koos paljude ameerika tippmuusikutega nagu Joe Lovano, John Patitucci, Danilo Perez, Antonio Sanchez jt. Sofia on koostööd teinud ka paljude vene, läti ja leedu muusikutega. Päikselise lauljatari esinemisgeograafia laieneb iga aastaga. Ta on kontserte andnud Venemaa mainekatel festivalidel Ermitage Garden Jazz ja Triumf Jazz Festival, laulnud koos Estonian Dream Big Bandiga Hiinas Pekingi ja Shanghai festivalidel, tema mahlakat vokaali ja säravaid improvisatsioone on nautinud ka legendaarne Blue Note Ameerikas New Yorgis ja mitmed kontserdilavad nii Panamas, Rumeenias, Saksamaal, Poolas kui mujal.

Oma praeguste eesmärkide kohta tõdeb lauljatar, et talle meeldib väga koostöö suure orkestriga. Sofia Rubina huviorbiidis on 30.-40.-50. aastate jazz, kus teda paelub tolle ajastu laulude meloodiline rikkus – see on jazzi vundament. Sofia Rubina laulab Ameerika tuntud heliloojate meloodiad omaseks tänasele kuulajale lisades sinna isiklikke emotsioone ja värve. Sofia Rubinalt on ilmunud kolm heliplaati “Two Roses”(2010), “Dreams of Tomorrow” (2013) ja “In The Land Of OO-BLA-DEE” (2015).

Tavapilet 6€
Sooduspilet 4€ (kehtib õpilastele, tudengitele, invaliididele, pensionäridele ja alla 7-aastastele lastele)
Tasuta sissepääs alla 3-aastastele lastele.
Piletid saadaval vaid kohapeal alates 60 minutit enne kontserdi algust.
Istekohad ei ole nummerdatud.
Piletite eest saab tasuda vaid sularahas.

Istekohtade broneerimine: EI

Sündmus toimub ERMi hoovis asuvas Viinaköögis.
ERMi Viinaköök – see on värskelt valmis saanud kontserdipaik vana Raadi mõisa Viinaköögi varemetes. Vabaõhusaal asub Raadi järve kaldal kohe ERMi hoone kõrval. Välilava ja istekohtade kohal on nägus klaaskatus, et vihm ei kimbutaks.
Toitlustus: enne kontserdi algust ERMi restoranis; kohviku teenust Viinaköögis ei ole.
Kontserdi kestvus: ühes osas ilma vaheajata, kokku kuni 1,5 tundi.
Ligipääs ratastooliga: JAH

Tartu Jazzklubi : võtkem tassike jazzi!

Rõõm Sind siin näha!

Meil on väga hea meel, et külastad meie kodulehte! Kui soovid olla alati kursis meie sündmustega, telli uudiskiri!

Sinu isikuandmed on heades kätes - me ei jaga neid kellelegi ja kui soovid, saad ühe klikiga uudiskirjast loobuda.

Võtkem tassike jazzi!

Sinu tellimus on õnnestunud!

Share This