Oleg Pissarenko

“Hinge teekond”

 

Oleg Pissarenko – klaver

 

27. veebruar 2021

laupäev | kell 19.00

ERMi silla ala

Eesti Rahva Muuseum, A-uks
Muuseumi tee 2, Tartu

TJC Kuldne Sari

Tippartistid kord kuus ERMis!

Piletid eelmüügis Piletilevis!

Kontserdini on jäänud

päeva

:

tundi

:

minutit

:

sekundit

Tartu jazzi kauaaegne eestvedaja Oleg Pissarenko tutvustab ERMis uut muusikaalbumit.

2021. aastal toob Tartu Jazzklubi (TJC) “Kuldne sari” Eesti Rahva Muuseumisse taas Eestimaa tippmuusikud. Sündmused leiavad aset üks kord kuus ERMi avaral silla alal. Piletid on saadaval Piletilevis. Taaskäivitatud sarja esimesel kontserdil, 27. veebruaril, tutvustab enda uut muusikaalbumit „Hinge teekond” Oleg Pissarenko.

Oleg Pissarenko on Narvas sündinud eesti muusik, helilooja ja kontserdikorraldaja. 15 Tartus elatud aasta jooksul on ta vedanud jazzmuusika haridust Elleri koolis, juhtinud Tartu Jazzklubi tegevust ja korraldanud igaaastast muusikafestivali IDeeJazz. Kitarristina tuntust kogunud Pissarenko mängib kõiki uue albumi lugusid ainult klaveril. „Hinge teekond” on tundeline, rahustav ja teraapiline helirännak läbi elu erinevate kihtide.

Tavapilet 15€
Sooduspilet 12€ (kehtib õpilastele, tudengitele, invaliididele, pensionäridele ja alla 7-aastastele lastele dokumendi ettenäitamisel).
Piletid saadaval Piletilevis ja kohapeal ERMi Piletilevi punktis enne kontserdi algust.

Sissepääs: A-uks (Muuseumi tee poolne sissepääs).
Kontserdi kestvus: ühes osas, kokku umbes 1 tund.
Ligipääs ratastooliga: JAH

Alates 2019. aastast toob Tartu Jazzklubi (TJC) “Kuldne sari” Eesti Rahva Muuseumisse Eesti ja maailma tippmuusikud. Sündmused leiavad aset üks kord kuus ERMi avaral silla alal. Toimumisaeg on neljapäeviti või laupäeviti algusega kell 19.00. Piletid on saadaval Piletilevis.

 

“Ühendasime vana hea jazziklubi formaadi tõeliste maailma elavate legendide kontsertidega ja sellest sündis “TJC Kuldne sari”. Harukordsed kontserdid ERMi silla alal koos suupistetega mugavalt laua ääres istudes on minu arvates üks suurepärasemaid viise väärikaks ajaveetmiseks. Iga kontsert on kordumatu, see tähendab unikaalset elamust! Olen väga tänulik kõigile toetajatele ja partneritele, kellega koostöös see sari teoks saab.”

Oleg Pissarenko
TJC “Kuldse sarja” peakorraldaja

Tartu Jazzklubi : Võtkem tassike jazzi!

Rõõm Sind siin näha!

Meil on väga hea meel, et külastad meie kodulehte! Kui soovid olla alati kursis meie sündmustega, telli uudiskiri!

Sinu isikuandmed on heades kätes - me ei jaga neid kellelegi ja kui soovid, saad ühe klikiga uudiskirjast loobuda.

Võtkem tassike jazzi!

Sinu tellimus on õnnestunud!

Share This