võtkem tassike jazzi!

Tartu Jazzklubi (TJC) on elusa muusika kultuuriklubi, mis pakub “tassikest jazzi” – head muusikat ning väärikat ajaviidet.

2019. aastal toob uus TJC KULDNE SARI kord kuus ERMi Eesti, Euroopa ja maailma tippmuusikud ning elavad legendid. Sündmused leiavad aset üks kord kuus ERMi avaral silla alal. Toimumisaeg on neljapäeviti või laupäeviti algusega kell 19.00. Kontserte saab nautida laudadega saalis koos suupistete ja joogiga.

TJC tegutseb aastast 2011. 8. hooaega tegutsev Tartu Jazzklubi kannab edasi aastaringselt Tartus toimuvate kõrgkvaliteetsete jazzkontsertide traditsiooni.

Elamusteni!

informatsioon

Tartu Jazzklubi kvaliteetsündmused toimuvad alates oktoobrist 2016 aastaringselt Eesti Rahva Muuseumi uues hoones aadressil Muuseumi tee 2, Tartu. Vaata asukohta täpsemalt siit. Aastast 2019 toimuvad TJC KULDSE SARJA kontserdid ERMi silla alal.

ERMI SILLA ALA: Sissepääs: ERMi A-uksest. Suurim ja avaraim saal ERMis. Ümaraid laudu on 20-30, mis paigutuvad kaarjalt lava ees. Lauad on nummerdatud, istekohad ei ole nummerdatud. Kontserdid toimuvad reeglina kahes osas ühe vaheajaga. Kontserdi kestvus on umbes 2 tundi. Piletid on saadaval Piletilevis ja kohapeal Piletilevi müügipunktis. Toitlustus: ERMi restoranilt. Ligipääs ratastooliga: JAH


 


 

TJC kontserdid on toimunud 2016-2018 aastaringselt ERMi teatrisaalis, Hurda saalis ja kohvikus “Pööriöö”. Alates juulist 2017 toimuvad suvised kontserdid ka ERMi hoovi Viinaköögis.

HURDA SAAL: Istekohti on kokku 250. Istekohad on nummerdamata. Istekohtade eelbroneerimine pole võimalik. Kontserdid toimuvad reeglina ühes osas ilma vaheajata. Kontserdi kestvus on 1,5 – 2 tundi. Piletid on saadaval kohapeal alates 1 tund enne sündmuse algust. Sissepääs: ERMi A-uksest. Toitlustus: enne kontserdi algust ERMi restoranis. Ligipääs ratastooliga: JAH

VIINAKÖÖK: ERMi Viinaköök – see on värskelt valmis saanud kontserdipaik vana Raadi mõisa Viinaköögi varemetes. Vabaõhusaal asub Raadi järve kaldal kohe ERMi hoone kõrval. Välilava ja istekohtade kohal on nägus klaaskatus, et vihm ei kimbutaks. Istekohti on kokku 200. Istekohad on nummerdamata. Istekohtade eelbroneerimine pole võimalik. Kontserdid toimuvad reeglina ühes osas ilma vaheajata. Kontserdi kestvus on 1,5 – 2 tundi. Piletid on saadaval kohapeal alates 1 tund enne sündmuse algust. Toitlustus: enne kontserdi algust ERMi restoranis; kohviku teenust Viinaköögis ei ole. Ligipääs ratastooliga: JAH

TJC KULDSE SARJA piletid on saadaval eelmüügis Piletilevis ja samuti kohapeal asuvas Piletilevi müügipunktis. Valikus on tava- ehk täispiletid ja sooduspiletid. Sooduspiletid kehtivad õpilastele, tudengitele, invaliididele, pensionäridele ja alla 7-aastastele lastele. Istekohad asetsevad 10-kohaliste laudade ääres. Lauad on nummerdatud, istekohad ei ole nummerdatud.

Tartu Jazzklubi alustas tegevust 2011. aasta 16. märtsil Oleg Pissarenko eestvedamisel. Esimesena astusid tol ajal veel Vilde lokaali terrasil tegutsenud klubi lavale Princetoni Ülikooli muusikatudengid USA-st.

Aastate jooksul on TJC laval toimunud kaugelt üle 800 sündmuse, esinenud on sajad kollektiivid rohkem kui 20-st erinevast riigist, sealhulgas Soomest, Rootsist, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Inglismaalt, Taanist, Hollandist, Venemaalt, Lätist, Leedust, Ukrainast, Armeeniast, Ungarist, Türgist, Usbekistanist, Islandilt, USAst, Kamerunist, Malilt ja muidugi Eestist.

Märtsist 2011 kuni maini 2012 tegutses TJC Eduard Vilde lokaali terrassil (Vallikraavi 4, Tartu). Septembrist 2012 kuni maini 2016 oli TJC kodu Ülikooli Kohviku I korrusel (Ülikooli 20, Tartu). Alates oktoobrist 2016 toimuvad TJC kontserdid kaasaegses ja multifunktsionaalses Eesti Rahva Muuseumi hoones (Muuseumi tee 2, Tartu). Alates veebruarist 2019 leiavad aset TJC KULDSE SARJA sündmused ERMi silla alal.

Toeta Tartu Jazzklubi tegevust:

MTÜ Rajamuusika

A/a 10220117475013

Selgitus: Elagu Tartu jazz!

AITÄH!

PS. Kui soovite arutada täpsemaid koostöövõimalusi, kirjutage palun aadressile oleg@tartujazz.ee.

tjc toetavad:

Tartu Jazzklubi : võtkem tassike jazzi!

Teaduslikult on tõestatud, et rõõmus tuju, meeldiv seltskond ja hea muusika vähendavad stressi taset ja haigestumise riski. Seega soovitame kõigile tassikest jazzi vähemalt kord kuus. Hallide ilmade süvenedes annust suurendada!

Share This