võtkem tassike jazzi!

Tartu Jazzklubi (TJC) on hea, ausa ja ilusa muusika kultuuriklubi, mis pakub “tassikest jazzi” – elusat muusikat, väärikat ajaviidet, seltskonda ja eluviisi.

 

TJC tegutseb aastast 2011. 8. hooaega tegutsev Tartu Jazzklubi kannab edasi aastaringselt Tartus toimuvate kõrgkvaliteetsete jazzkontsertide traditsiooni.

 

TJC sündmused leiavad aset üks kuni kolm korda kuus ERMi saalides ning enamasti kolmapäeviti algusega kell 19.00. Kohtumisteni!

informatsioon

Tartu Jazzklubi kvaliteetsündmused toimuvad alates oktoobrist 2016 aastaringselt Eesti Rahva Muuseumi uues hoones aadressil Muuseumi tee 2, Tartu. Vaata asukohta täpsemalt siit. TJC kontserdid toimuvad aastaringselt ERMi restoranis ja Hurda saalis. Alates juulist 2017 toimuvad suvised kontserdid ka ERMi hoovi Viinaköögis.  

ERMI RESTORAN: Laudu on 20, lisaks vabapaigutusega ilma lauata istekohad lava ees. Võimalik on laudade eelbroneerimine sündmuse lehel. Kontserdid toimuvad reeglina kahes osas ühe vaheajaga. Kontserdi kestvus on 1,5 – 2,5 tundi. Piletid on saadaval kohapeal alates 1 tund enne sündmuse algust. Sissepääs: ERMi A-uksest. Toitlustus: ERMi restoranis. Ligipääs ratastooliga: JAH

HURDA SAAL: Istekohti on kokku 250. Istekohad on nummerdamata. Istekohtade eelbroneerimine pole võimalik. Kontserdid toimuvad reeglina ühes osas ilma vaheajata. Kontserdi kestvus on 1,5 – 2 tundi. Piletid on saadaval kohapeal alates 1 tund enne sündmuse algust. Sissepääs: ERMi A-uksest. Toitlustus: enne kontserdi algust ERMi restoranis. Ligipääs ratastooliga: JAH

VIINAKÖÖK: ERMi Viinaköök – see on värskelt valmis saanud kontserdipaik vana Raadi mõisa Viinaköögi varemetes. Vabaõhusaal asub Raadi järve kaldal kohe ERMi hoone kõrval. Välilava ja istekohtade kohal on nägus klaaskatus, et vihm ei kimbutaks. Istekohti on kokku 200. Istekohad on nummerdamata. Istekohtade eelbroneerimine pole võimalik. Kontserdid toimuvad reeglina ühes osas ilma vaheajata. Kontserdi kestvus on 1,5 – 2 tundi. Piletid on saadaval kohapeal alates 1 tund enne sündmuse algust. Toitlustus: enne kontserdi algust ERMi restoranis; kohviku teenust Viinaköögis ei ole. Ligipääs ratastooliga: JAH

Piletid on müügil vaid kohapeal alates tund enne kontserdi algust.
Saadaval on tava- ehk täispiletid ja sooduspiletid.
Sooduspileid kehtivad õpilastele, tudengitele, invaliididele, pensionäridele ja alla 7-aastastele lastele.
Tasuta sissepääs kehtib alla 3-aastastele lastele.
Hurda saalis ja Viinaköögis istub sel juhul alla 3-aastane laps oma saatja süles.
Piletite eest saab tasuda vaid sularahas.

Tartu Jazzklubi alustas tegevust 2011. aasta 16. märtsil Oleg Pissarenko eestvedamisel. Esimesena astusid tol ajal veel Vilde lokaali terrasil tegutsenud klubi lavale Princetoni Ülikooli muusikatudengid USA-st.

Seitsme aasta jooksul on TJC laval toimunud kaugelt üle 800 sündmuse, esinenud on sajad kollektiivid rohkem kui 20-st erinevast riigist, sealhulgas Soomest, Rootsist, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Inglismaalt, Taanist, Hollandist, Venemaalt, Lätist, Leedust, Ukrainast, Armeeniast, Ungarist, Türgist, Usbekistanist, Islandilt, USAst, Kamerunist, Malilt ja muidugi Eestist.

Märtsist 2011 kuni maini 2012 tegutses TJC Eduard Vilde lokaali terrassil (Vallikraavi 4, Tartu). Septembrist 2012 kuni maini 2016 oli TJC kodu Ülikooli Kohviku I korrusel (Ülikooli 20, Tartu). Alates oktoobrist 2016 toimuvad TJC kontserdid kaasaegses ja multifunktsionaalses Eesti Rahva Muuseumi hoones.

Toeta Tartu Jazzklubi tegevust:

MTÜ Rajamuusika

A/a 10220117475013

Selgitus: Elagu Tartu jazz!

AITÄH!

PS. Kui soovite arutada täpsemaid koostöövõimalusi, kirjutage palun aadressile oleg@tartujazz.ee.

tjc toetavad:

Tartu Jazzklubi : võtkem tassike jazzi!

Teaduslikult on tõestatud, et rõõmus tuju, meeldiv seltskond ja hea muusika vähendavad stressi taset ja haigestumise riski. Seega soovitame kõigile tassikest jazzi vähemalt paar korda kuus. Hallide ilmade süvenedes annust suurendada!

Share This