Hedvig Hanson ja Kalle Pilli

“Kevade kutse”

 

Hedvig Hanson – vokaal
Kalle Pilli – kitarr

 

8. aprill 2021

neljapäev | kell 20.00

! ONLINE !

Kontserdi otseülekanne

Eesti Rahva Muuseumist

SÜNDMUS ON TASUTA.

NB! Kui soovid toetada kontserdi toimumist, saad teha ülekande vabalt valitud summas MTÜ Rajamuusika kontole SEB pangas EE091010220117475013 selgitusega „annetus kontserdi eest 8.05.2021”.

Aitäh, et toetad kultuuri!

NB! Link avaneb vahetult enne kontserdi algust!

Kontserdini on jäänud

päeva

:

tundi

:

minutit

:

sekundit

TJC Kuldne Sari

Tippartistid kord kuus ERMis!

2021. aastal toob Tartu Jazzklubi (TJC) “Kuldne sari” Eesti Rahva Muuseumisse taas Eestimaa tippmuusikud. Sündmused leiavad aset üks kuni kaks korda kuus ERMi avaral silla alal. Taaskäivitatud sarja kolmandal kontserdil, 8. aprillil esineb lummav Hedvig Hanson koos Kalle Pilliga.

Tundeline Hedvig Hanson paitab hingekeeli oma avatud südame ja pehmelt voogava häälega, milles kostub ühtaegu nii naiselikku emalikkust kui sensuaalsust. Kontserdil “Kevade kutse” esitab ta oma helgeid laule igatsusest ja armumise tundest. Koos kitarrist Kalle Pilliga on Hedvig koos esinenud juba üle kolme aasta, neid seob sarnane muusikaline maitse ning loomulikkus musitseerimisel. Harmooniliselt kõlav lendlev muusika jätab ruumi kuulaja enda unistustele.

Tartu Jazzklubi tegevust toetavad: Tartu linn, Eesti Kultuurkapital, Eesti Rahva Muuseum ja SeriDisain.

 

Online-kontserdi ülekanne Eesti Rahva Muuseumist on vaatajatele tasuta.

Kui soovid toetada kontserdi toimumist, saad teha ülekande vabalt valitud summas MTÜ Rajamuusika kontole SEB pangas EE091010220117475013 selgitusega „annetus kontserdi eest 08.04.2021”.

Aitäh, et toetad kultuuri!

Kontserdi kestvus: ühes osas, kokku umbes 1 tund.

Alates 2019. aastast toob Tartu Jazzklubi (TJC) “Kuldne sari” Eesti Rahva Muuseumisse Eesti ja maailma tippmuusikud. Sündmused leiavad aset üks kord kuus ERMi avaral silla alal. Toimumisaeg on neljapäeviti või laupäeviti algusega kell 19.00 või 20.00. Seoses piirangute kehtestamisega on ajutiselt kontsertide otseülekanded veebis ning vaatajatele tasuta.

“Ühendasime vana hea jazziklubi formaadi tõeliste maailma elavate legendide kontsertidega ja sellest sündis “TJC Kuldne sari”. Harukordsed kontserdid ERMi silla alal koos suupistetega mugavalt laua ääres istudes on minu arvates üks suurepärasemaid viise väärikaks ajaveetmiseks. Iga kontsert on kordumatu, see tähendab unikaalset elamust! Olen väga tänulik kõigile toetajatele ja partneritele, kellega koostöös see sari teoks saab.”

Oleg Pissarenko
TJC “Kuldse sarja” peakorraldaja

Tartu Jazzklubi : Võtkem tassike jazzi!

Rõõm Sind siin näha!

Meil on väga hea meel, et külastad meie kodulehte! Kui soovid olla alati kursis meie sündmustega, telli uudiskiri!

Sinu isikuandmed on heades kätes - me ei jaga neid kellelegi ja kui soovid, saad ühe klikiga uudiskirjast loobuda.

Võtkem tassike jazzi!

Sinu tellimus on õnnestunud!

Share This